Viac o Lara Bags

Začiatky našej spoločnosti siahajú až do roku 1998. V roku 2003 sa spoločnosť pretransformovala a vyprofilovala na súčasnú značku LARA BAGS. Prevádzky LARA BAGS môžete na slovenskom trhu evidovať od roku 2004. Od tohto obdobia tvoríme širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá. V roku 2013 sme mali otvorených už cez 30 prevádzok.
Zamestnávame viac ako 180 zamestnancov. V januári 2013 sme otvorili prvú prevádzku v Českej republike – Avion Ostrava. Následne prevádzky v Ostrava – FORUM NOVÁ KAROLINA, Aupark Hradec Králové a Šantovka Olomouc.
Naše predajne postupne modernizujeme, čoho dôkazom je ich lepší a krajší dizajn, ktorý vzbudzuje vyšší záujem o našu značku zo strany zákazníka.

PRIORITOU SPOLOČNOSTI LARA BAGS JE SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV A POZITÍVNY PRÍSTUP K NIM.

Zaoberáme sa predajom koženej galantérie. Našim zákazníkom ponúkame výber zo širokého sortimentu kabeliek, peňaženiek, kufrov, dáždnikov, opaskov a iného doplnkového tovaru.
Modely kabeliek rozdeľujeme do letných a zimných kolekcií, ktoré sa odlišujú najmä farebnou pestrosťou. Tovar je vyrábaný z rôznych materiálov ako napríklad prírodná koža, ekokoža, PVC a nylon.
Tovar dovážame najmä z Talianska, Francúzska, Nemecka, Číny a Indie.

Akcie od Lara Bags

Fotogaléria